Nasza stajnia

Stajnia pod Wiślanym Wałem to miejsce, które powstało z naszych marzeń. Nie byłoby to możliwe bez ogromnego wkładu naszych rodziców Marii Legień i Dariusza Legień, którzy wciąż, nieustannie wspierają nas w tej pasji.

Najpierw spełniło się marzenie o Elidzie, potem o Elsorze, a następnie w 2013 roku o małej, ale własnej stajni.

Od 2016 stajnia stopniowo się rozwijała, otworzyliśmy niewielki ośrodek jeździecki. Obecnie mieszkają w nim 4 duże kuce i 6 dużych koni. Nasza stajnia oferuje naukę jazdy konnej dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Spokojna i cicha okolica stwarza warunki idealne do nauki oraz aktywnego wypoczynku.

Staramy się przekazać Państwu jak najwięcej wiedzy i umożliwić zdobycie niezbędnych jeździeckich umiejętności. Miłośnicy spacerów i rowerów mogą zostawić swoje pociechy u nas, a sami udać się na wspaniałą ścieżkę spacerowo-rowerową na wale przeciwpowodziowym, która znajduje się nieopodal stajni.

Prowadzimy zajęcia w systemie 1+2, czyli instruktor i dwóch jeźdźców oraz całkowicie indywidualne.

Jazdy odbywają się na ogrodzonej ujeżdżalni z całorocznym, bezpiecznym podłożem Rei-Tex oraz dla bardziej zaawansowanych w terenie. Wraz z naszymi jeźdźcami uczestniczymy w szkoleniach oraz zawodach jeździeckich.

Zapraszamy wszystkich, którzy marzą o spędzaniu czasu wśród koni i poznaniu ich wspaniałego świata. Żadna minuta Pod Wiślanym Wałem nie będzie nudna!